Dzisiejsza data: 13 12 2017 | 09:55
 
 

SUKCESY SZKOŁY

ROK SZKOLNY 2016/2017

28_1

Maria Filar – kl. IV

I miejsce w I Krośnieńskim Konkursie Recytatorskim w kat. klas IV – VI

RCKP Krosno

28_1

Izabela Szarek – kl. VI

II miejsce w Gminnym Konkursie  Plastycznym “Czarodziejskie drzewo”

w kategorii klas IV-VI szkół podstawowych

28_1

XXV Młodzieżowy Rajd „Poznajemy Bieszczady”

Martyna Jaworska- kl. IV

I miejsce za relację z Ogólnopolskiego Rajdu Dukielskiego,

Emilia Piątkiewicz  – kl. IV

I miejsce w konkursie turystyczno-krajoznawczym,

II miejsce w konkursie ekologiczno-przyrodniczym,

Kamil Skwara  – kl. V

II miejsce w konkursie turystyczno-krajoznawczym.

28_1Paweł Patla  – kl. III

I miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Wojaszówka

w kategorii chłopców klas I-III szkół podstawowych

Mateusz Patla  – kl. V

I miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Wojaszówka

w kategorii chłopców klas IV-VI szkół podstawowych

28_1

ROK SZKOLNY 2015/2016

Linia_ozdobna

Kamila Krasowska kl. VI

wyróżnienie w konkursie gminnym „Walka z okupantem”

Linia_ozdobna

Julia Biskup kl. IV - II miejsce

Gabriela Penczar kl. VI – wyróżnienie

w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Śladami Aleksandra Fredry”

organizowanym przez Zespól Szkół W Odrzykoniu

Linia_ozdobna

Kamila Krasowska kl. VI

nagroda w powiatowym konkursie plastycznym „Mamo, tato… nie pal.”

Linia_ozdobna

Kamila Krasowska kl. VI II miejsce

w gminnym konkursie plastycznym „Moja Mała Ojczyzna – Gmina Wojaszówka”

Linia_ozdobna

Maria Filar kl. III – wyróżnienie

w Gminnym  Konkursie  Recytatorskim  i  Piosenki pod hasłem: „Wolność! Kocham i rozumiem…”

organizowanym przez Publiczne  Gimnazjum w Przybówce

Linia_ozdobna

Roksana Jania – kl. II – I miejsce

w gminnym konkursie piosenki

Maria Filar – kl. III – I miejsce

Julia Biskup – kl. IV – wyróżnienie

w gminnym konkursie recytatorskim

Oliwia Górak  kl. VI – I miejsce

Kinga Piękoś kl. II- II miejsce

w gminnym konkursie plastycznym

„Każdy dzień jest kwiatem, który zakwita jak wiosna”

organizowanym przez SP w Wojaszówce

Linia_ozdobna

ROK SZKOLNY 2014/2015

Igor Wójcik – klasa V -  I miejsce

i tytuł

PITAGORASA GMINY WOJASZÓWKA

linia

Gabriela Penczar – V klasa -  II miejsce

Gabriela Lorens – II klasa – III miejsce

w Gminnym Konkursie Plastycznym

związanym z obchodami Dnia Patrona – Jana Kochanowskiego

w Szkole Podstawowej w Łękach Strzyżowskich

linia

Maria Filar  -II klasa -  II miejsce

w gminnym konkursie recytatorskim

Roksana Jania  – I klasa – III miejsce

w gminnym konkursie piosenki

Dominik Lorens – I klasa – III miejsce

w gminnym konkursie plastycznym

„Każdy dzień jest kwiatem, który zakwita jak wiosna”

organizowanym przez SP w Wojaszówce

linia

Julia Biskup -III klasa -  I miejsce

w konkursie plastycznym

“GMINA WOJASZÓWKA- MOJA MAŁA OJCZYZNA”

organizowanym przez Gminę Wojaszówka

linia

Paweł Patla -I klasa -  I miejsce w kategorii skrzatów

Mateusz Patla – III klasa – I miejsce w kategorii żaków

w Powiatowym Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego

w Krościenku Wyżnym

linia

Roksana Jania -I klasa -  I miejsce

Izabela Szarek – IV klasa – III miejsce

w Gminnym Konkursie Kolęd i Piosenek Świątecznych w Języku Angielskim

organizowanym przez SP w Bratkówce

linia

Kamila Krasowska – V klasa -  I miejsce

w gminnym  konkursie plastycznym

z okazji 75. rocznicy utworzenia Polskiego Państwa Podziemnego

organizowanym przez SP w Wojaszówce

linia

Mateusz Patla – III klasa -  I miejsce

Paweł Patla – I klasa -  II miejsce

Roksana Jania – I klasa -  III miejsce

w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Wojaszówka

linia

ROK SZKOLNY 2013/2014

linia-ozdobna

Konkurs rysunkowy “Moje ulubione drzewo”

zorganizowany dla uczniów klas I-III przez  oddział PTTK w Krośnie

I miejsce  Kacper Frączek - klasa III

II miejsce  Mateusz Marczak - klasa III

III miejsce Wiktoria Stefańska klasa II oraz Martynka Jaworska klasa I

linia-ozdobna

Konkurs plastyczny “Gmina Wojaszówka – Moja Mała Ojczyzna”

III miejsce w kategorii klas IV-VI Kamila Krasowska

linia-ozdobna

” Konkurs Przyrodniczy ” Drzewo Roku 2013 “

pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Wojaszówka

wyróżnienia specjalne:

- Roksana Król – Dąb szypułkowy „Ustrobniok”

- Ewelina Kocur – Jesion wyniosły

- Maciej Szepieniec – Wierzba biała

linia-ozdobna

ROK SZKOLNY 2012/2013

Gminny Konkurs Plastyczny ” Śladami Aleksandra Fredry”

organizowany z okazji Dnia Patrona przez Zespół Szkół w Odrzykoniu

klasy I-III

II miejsce Kamila Krasowska

klasy IV-VI

I miejsce za wspólną pracę Filip Such i Julia Pasieka

II miejsce Łukasz Owsiak

Wyróżnienia: Adriana Armata, Dawida Furtek, Miłosz Rząsa

pkt5

Gminny Konkurs Patriotyczny pod hasłem ” Moja Mała Ojczyzna”

Konkurs plastyczny:

klasy I-III

II miejsce Kamila Krasowska

klasy IV-VI    

I miejsce Aleksandra Kowalska

III miejsce Dawid Furtek

Konkurs piosenki:

klasy I-III

I miejsce Wiktoria Wołtosz

pkt5

ROK SZKOLNY 2011/2012

Mateusz Dubiel I miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego “Master of English 2012″

Tomasz Szmyd II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym “Mistrz Ortografii 2012″

decorative-lines-25_browse

Mateusz Dubiel, Maciej Maląg i Bartosz Rząsa

II miejsce w Turnieju Rowerowym „Bezpieczna droga” – Krosno 2012

organizowanym przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Ks. St. Szpetnara w Krośnie dla uczniów szkół podstawowych oraz uczniów gimnazjów miasta Krosna i powiatu krośnieńskiego.

decorative-lines-25_browse

I miejsce dla drużyny w składzie: Mateusz Dubiel, Bartrosz Rząsa i  Maciej Maląg

w gminnym etapie

Konkursu o Puchar Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie

oraz

I miejsce indywidualnie dla Mateusza Dubiela i Bartosza Rząsy

decorative-lines-25_browse

Karolina Pasterczyk – I miejsce

w konkursie organizowanym przez Gminną Bibliotekę w Wojaszówce

na najciekawszą ozdobę wielkanocną

decorative-lines-25_browse

Karolina Pasterczyk – I miejsce

w Gminnym Konkursie Plastycznym ” Każdy dzień jest kwiatem, ktory zakwita jak wiosna…”

w Wojaszówce

na najpiękniejszy bukiet wiosennych kwiatów w formie przestrzennej

decorative-lines-25_browse

Maciej Szepieniec I miejsce w kategorii wiekowej klas IV-VI

w Gminnym Konkursie Plastycznym związanym z obchodami Dnia Patrona Szkoły w Łękach Strzyżowskich

“A jeśli komu droga otwarta do nieba, tym co służą ojczyźnie” Jan Kochanowski

Ocalić od zapomnienia…

decorative-lines-25_browse

II miejsce w turnieju eliminacyjnym piłki nożnej “Łukacijewska Cup 2012″

Skład zespołu: Dubiel Mateusz, Józefczyk Rafał,  Maląg Jakub, Maląg Maciej, Pasieka Jonasz, Rząsa Bartosz, Szepieniec Maciej, Szmyd Tomasz,

decorative-lines-25_browse

Maciej Maląg II miejsce

w VI Powiatowym  Konkursie Recytatorskim Polskiej Poezji Patriotycznej

w Iwoniczu Zdroju

decorative-lines-25_browse

III miejsce dla Mateusza Dubiela

w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej

w kategorii Szkół Podstawowych

decorative-lines-25_browse

Maciej Maląg i Aleksandra Zwiercan II miejsce ex aequo

w gminnych eliminacjach i nominacja do

VI Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji Patriotycznej

w Iwoniczu Zdroju

decorative-lines-25_browse

Nagroda dla Aleksandry Zwiercan

w VII Euroregionalnym Konkursie Plastycznym “Palma, pisanka, wieniec”

organizowanym przez Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie

decorative-lines-25_browse

I miejsce  Mateusza Dubiela oraz V miejsce Macieja Maląga w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotów z języka angielskiego Olimpus

decorative-lines-25_browse

II miejsce dla Macieja Maląga w Gminnym Konkursie Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych w Języku Angielskim organizowanym przez SP w Wojaszówce

decorative-lines-25_browse

lola

MIĘDZYNARODOWY KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH organizowany przez Starostwo Powiatowe w Krośnie i  Muzeum Historyczne w Dukli

Laureatką konkursu z powiatu krośnieńskiego w kategorii Szkoły Podstawowe i III miejsce zdobyła uczennica klasy V Karolina Pasterczyk. Gratulujemy !

publikacjafilm

decorative-lines-25_browse

I miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego “Zapobiegajmy pożarom” grupa 3 dla Aleksandry Kowalskiej

decorative-lines-25_browse

Gminny Konkurs Recytatorski ” 2011 – Rok Czesława Miłosza” organizowany przez Gimnazjum w Przybówce Konkurs recytatorski: II miejsce – Aleksandra Zwiercan z klasy VI. Konkurs plastyczny : II miejsce Damian Szpiech, III miejsce ex equo Karolina Pasterczyk i Weronika Michalak – uczniowie klasy V

decorative-lines-25_browse

Gminny Konkurs Patriotyczny pod hasłem ” Bo najpiękniejsze są polskie kwiaty…” Konkurs plastyczny:   I miejsce w kategorii klas I-III zajął Filip Such, II miejsce Oliwia Górak, III miejsce Łukasz Owsiak . W kategorii klas IV-VI zwyciężył Jakub Maląg ze szkoły  w Ustrobnej,  III miejsce  Angelika Guzek.    Wyróżniono  Aleksandrę Kowalską.

Konkurs muzyczny: kategoria klas I-III  na  I miejscu znalazł  się: Bartosz Nowak z klasy II . W kategorii klas IV-VI najlepszym okazał się Maciej Maląg , na II miejscu znalazł się Mateusz Dubiel,  III miejsce zajęła Izabela Cygan

decorative-lines-25_browse

Daria Karwat III miejsce i awans do zawodów powiatowych w Gminnych Indywidualnych Biegach Przełajowych w Łękach Strzyżowskich, kategoria młodsza dziewcząt

ROK SZKOLNY 2010/2011

III miejsce dla Karoliny Józefczyk w konkursie fotograficznym “Uroki lasu”

organizowanym  przez Zespół Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie i Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 w Krośnie

zielony

“Strachy, duchy, zmory…” gminny konkurs plastyczny organizowany przez GOKiR w Wojaszówce

III miejsce Klaudia Such

Wyróżnienie Karolina Pasterczyk

zielony

“A ja wolę moją mamę” konkurs plastyczny organizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną

II miejsce Klaudia Such uczennica klasy V

Wyróżnienie Jakub Maląg z klasy III

zielony

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego „Albus” zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej

Mateusz Dubiel 3 miejsce

Maciej Maląg 15 miejsce

zielony

XX Rajd PTTK ” Poznajemy Bieszczady”

Mateusz Dubiel i Maciej Maląg II miejsce w konkursie turystyczno-krajoznawczym

Kacper Słowik i Bartosz Rząsa II miejsce w konkursie ekologiczno-przyrodniczym

zielony

XX Rajd PTTK im. Ignacego Łukasiewicza

Maciej Maląg III miejsce w konkursie turystyczno – krajoznawczym

zielony

“Wielkanocne Tradycje Pogranicza – Palma, Pisanka, Wieniec” VII Konkurs Plastyczny organizowany przez Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie

II miejsce w kategorii Palma – Julia Pasieka

II miejsce w kategorii Wieniec – Zuzanna Pasieka

Wyróżnienie  w kategorii Pisanka – Rafał Józefczyk

zielony

“Każdy nowy dzień jest kwiatem, który zakwita jak wiosna…”  Gminny konkurs recytatorski, plastyczny i piosenki organizowany przez SP w Wojaszówce

konkurs recytatorski:

III miejsce Jakub Maląg

III miejsce Karolina Józefczyk

wyróżnienie Gabriela Majchrowicz

konkurs plastyczny:

III miejsce Karolina Pasterczyk

• wyróżnienie Jonasz Pasieka

zielony

Gminny Konkurs Plastyczny “Katyń …ocalić od zapomnienia

organizowany w 71 rocznicę Zbrodni Katyńskiej

Aleksandra Kowalska – I miejsce

Angelika Guzek – II miejsce

Anna Wewiórska – wyróżnienie

zielony

Gminny Konkurs Plastyczny “Zęby myj – zdrowo żyj”

Kategoria I-III : Jakub Maląg  – III miejsce

Kategoria IV-VI : Karolina Pasterczyk – wyróżnienie

zielony

Rajd Zimowy z Polskim Towarzystwem Turystyczno – Krajoznawczym

Maciej Maląg II miejsce w konkursie turystyczno – krajoznawczym

zielony

Gminny Turniej Tenisa Stołowego w Łękach Strzyżowskich- 23 lutego 2011 r.

Dawid Bakota i Bartosz Rząsa III miejsce w turnieju drużynowym

zielony

Przegląd Małych Form Teatralnych – Jasełka 2011

Zespół Teatralny “Iskierki” zdobył I miejsce w kategorii klas IV-VI

zielony

IX Międzynarodowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

  • etap gminny, kategoria klas IV-VI : Karolina Pasterczyk - I miejsce, Izabela Cygan – III miejsce

zielony

Międzyszkolny Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży pod  hasłem  ” Śladami Aleksandra Fredry ”  organizowany przez Zespół Szkół w Odrzykoniu

  • Klasy I-III  Jakub MalągII miejsce,  Jonasz Pasieka – wyróżnienie
  • Klasy IV-VI Klaudia Such – wyróżnienie

easterbar

Gminny Konkurs Patriotyczny „Tym, którzy odeszli” organizowany przez Szkołę Podstawową w Ustrobnej

  • konkurs recytatorski Karolina Józefczykwyróżnienie
  • konkurs piosenki Maciej MalągII miejsce, Izabela Cyganwyróżnienie
  • konkurs plastyczny Aleksandra Kowalska I miejsce, Karolina Pasterczykwyróżnienie

zielony

Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej – “Living Legends”

24 maja 2010 r. organizator Szkoła Podstawowa w Ustrobnej

Wyróżnienie dla Macieja Maląga z klasy IV

zielony31 marca 2010 r. ogłoszono wyniki Ogólnopolskiej Stypendiady

organizowanej przez Firmę Edukacyjną “Orzeł”

Angelika Guzek z klasy III , w stypendiadzie czytelniczej zdobyła maksymalną liczbę punktów , w nagrodę

otrzymała 2 miesięczne stypendium naukowe i dyplom laureata konkursu,

• Mateusz Dubiel z klasy IV, w stypendiadzie ortograficznej zdobył wyróżnienie i nagrodę  książkową,

• Damian Furtek z klasy II, w stypendiadzie plastycznej za wykonanie pięknej kartki świątecznej    zdobył również wyróżnienie i nagrodę  książkową.

zielony1 lutego 2010 rok odbył się w Zespole Szkół w Odrzykoniu

Gminny Konkurs Świątecznej Piosenki Angielskiej

III miejsce zdobył Maciej Maląg, a wyróżnienie Aleksandra Zwiercan

zielony

Podczas  Rajdu Andrzejkowego organizowanego 27.11.2009 r. przez PTTK w Krośnie

Krystian Karwat zdobył II miejsce w konkursie turystyczno-krajoznawczym.

zielony

W Gminnym Konkursie Patriotycznym pod hasłem ” I poszli o honor sie bić…”

organizowanym dnia 29.10. 2009 r. przez SP w Ustrobnej

I miejsce w konkursie piosenki zdobył Maciej Maląg

zielony